Kopie zapasowe

Każdego dnia tysiące firm, których biznes oparty jest na obecności w sieci, narażonych jest potencjalnie na realne koszty z powodu utraty danych lub utraty wizerunku. Strony internetowe padają ofiarą złośliwych ataków, dostawcy usług hostingowych miewają awarię, a czasami zawini zwykły ludzki błąd.

Czy Twoja firma może pozwolić sobie na utratę bazy danych klientów z e-sklepu? Ile może potrwać niedostępność Twojego serwisu i jak ona odbije się na reputacji i przychodach Twojej firmy?

Rozwiązaniem tego problemu jest tworzenie regularnych, bezpiecznych kopii serwisu wraz z bazą danych. Równie ważne jest sprawdzenie, czy wykonana kopia działa prawidłowo oraz czy wszystkie pliki zostały zapisane w kopii. Nasze rozwiązanie wykonuje regularnie kopię całego Twojego serwisu oraz sprawdzi czy kopia działa prawidłowo oraz czy możliwe będzie przywrócenie Twojego serwisu w razie awarii.
Dodatkowo regularnie sporządzamy osobne kopie baz danych.

Od teraz możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoja strona może zostać szybko i sprawnie przywrócona z kopii bezpieczeństwa w wypadku awarii bądź nieuprawnionego dostępu.

sygnet-zensite.png
sygnet-zensite-color.png
sygnet-morestore.png
sygnet-morestore-color.png
sygnet-when.png
sygnet-when-color.png
sygnet-studioleon.png
sygnet-studioleon-color.png
sygnet-flyemotion.png
sygnet-flyemotion-color.png
-->