Aktualizacja CMS

Czy wiesz że najczęstszą przyczyną awarii serwisów www i włamań na strony www są nieaktualne wersje silników stron zbudowanych w oparciu o WordPress i Joomle? Ponad tysiąc serwisów www dziennie jest przejmowanych przez hakerów, którzy wykradają dane i niszczą serwis narażając ich właścicieli na realne koszty.

Nasi specjaliści wykorzystując profesjonalne narzędzia wykonują regularne aktualizacje silnika Twojej strony www. Procedura jest bezpieczna i przewiduje wykonanie kopii serwisu oraz zrzutu ekranów wybranych podstron przed aktualizacją, oraz szczegółowe porównanie i sprawdzenie funkcjonowania serwisu zaraz po wykonaniu aktualizacji.

Każda aktualizacja jest planowana wraz z właścicielem serwisu i wykonywana w godzinach najmniejszego obciążenia serwisu.

Aktualny silnik CMS to gwarancja bezpieczeństwa Twoich danych i Twojej strony www.

  • Zabezpieczenie CMS przed włamaniami
  • Szybkie przywrócenie strony po awarii

Niestety mimo wielu zabezpieczeń zdarza się, że tracimy dane serwisu www, bądź awarii ulegają systemy hostingowe naszego dostawcy, skutecznie paraliżując nasz e-sklep bądź portal internetowy.

W takim przypadku jedynym rozwiązaniem jest wykorzystanie posiadanej kopii bezpieczeństwa i uruchomienie serwisu u nowego dostawcy.

Dzięki naszemu systemowi kopii bezpieczeństwa oraz wykwalifikowanym administratorom możliwe jest uruchomienie serwisu u nowego dostawcy z posiadanej kopii nawet w kilkanaście minut.

Wiemy, że każda minuta i godzina nie działania Twojego serwisu to realne koszty!

sygnet-zensite.png
sygnet-zensite-color.png
sygnet-morestore.png
sygnet-morestore-color.png
sygnet-when.png
sygnet-when-color.png
sygnet-studioleon.png
sygnet-studioleon-color.png
sygnet-flyemotion.png
sygnet-flyemotion-color.png
-->